0
Ваш кошик

Бутік-кафе

Літературну кав‘ярню-бутік «Tenten» було відкрито за підтримки Міжнародної  корпорації «Tintinimaginatio» та бельгійського видавництва «Casterman». Кав’ярня розташована у Сквері Інтелігентів, що на розі вулиць Олеся Гончара та Великої Житомирської.

Відкриття відбулось за участі Посла Королівства Бельгія в Україні Пітера Ван де Вельде та заступника міністра закордонних справ України Миколи Точицького. 

Літературна кавова франшиза є одним з найвідоміших у світі «провідників» бельгійської та франкомовної культури. Головні герої культової серії мальописів – відчайдух-журналіст та мандрівник, юний авантюрист Тентен і його незмінний супутник – песик породи фокс-тер’єр Мілу. 

У всьому світі головний партнер кав’ярень та бутіків Tintin – вишукана брендова  кава “Rombouts”. Цей шляхетний бренд є постачальником королівського двору Бельгії.  Найособливіша кава- Organic Espresso- результат співпраці бренду з найменшими кавовими фермами Африки. 

 У всьому світі кафе «Тентен», окрім коміксів, відоме своєю любов’ю до чотирилапих гостей. І в Київському «Тентені», на них чекає безкоштовне частування від брендів кормів для песиків.

Логотип для київського кафе «Тентен» розробляли художники корпорації «Tintinimaginatio» на основі творчості Ерже. У книгарні підтримується європейська традиція читання свіжої друкованої преси.

Щодня відбуваються перегляди великої серії мультфільмів , фільмів про пригоди Тентена а також демонструються пізнавальні стрічки про автора саги- бельгійського митця Ерже.

Сторінка кафе у facebook

Адреса: Велика Житомирська 21-А, Київ

Приєднатися до очікування Ми повідомимо вас, коли товар надійде до продажу. Будь ласка, залиште свою дійсну електронну адресу.